Rękawice Elektroizolacyjne: Klucz do Bezpieczeństwa Pracowników Elektryków
Rękawice Elektroizolacyjne: Klucz do Bezpieczeństwa Pracowników Elektryków

Praca w branży elektrycznej wiąże się z potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia i życia pracowników. Jednym z najpoważniejszych ryzyk jest porażenie prądem elektrycznym, które może prowadzić do poważnych obrażeń i nawet śmierci. W celu minimalizacji tego ryzyka, niezbędne jest stosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa, a kluczowym elementem ochrony są rękawice elektroizolacyjne.

czytaj całość »
Odzież odblaskowa - BĄDŹ BEZPIECZNY W CIEMNOŚCI
Odzież odblaskowa - BĄDŹ BEZPIECZNY W CIEMNOŚCI

Biały przedni i czerwony tylny odblask należą do wyposażenia rowerzysty. Często można również zobaczyć elementy odblaskowe i elementy odblaskowe na torbach szkolnych.
Kiedy powierzchnia odblaskowa jest oświetlana reflektorami samochodu, odbite światło jest kierowane w stronę samochodu i jego kierowcy, co zwiększa widoczność niechronionych uczestników ruchu drogowego, a co za tym idzie również ich bezpieczeństwo.

czytaj całość »
Nadmierny hałas – jak chronić się przed niewidocznym ryzykiem
nadmierny-halas-jak-chronic-sie-przed-niewidocznym-ryzykiem

Uszkodzenie słuchu jest 15 najpoważniejszym ryzykiem zawodowym na świecie i dotyka około 250 000 000 pracowników. Dowiedz się, jak zidentyfikować hałas w miejscu pracy, jakie są konsekwencje i jak się chronić. Wyrażamy go w decybelach, jest wokół nas i zwykle bywa nieprzyjemny. Hałas jest jednym z zagrożeń, które nie są oczywiste na początku, ale może powodować poważne i długotrwałe konsekwencje. Nawet 85 decybeli może uszkodzić aparaturę słuchową w przypadku długotrwałego narażenia.

czytaj całość »
Cztery wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich rękawic roboczych
4 wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich rękawic roboczych

Rękawice robocze są ważnym środkiem ochronnym używanym w wielu zawodach i gałęziach przemysłu w celu ochrony rąk przed obrażeniami mogącymi powstać przy pracy. Istnieje jednak wiele rodzajów rękawic, z których każda spełnia określone potrzeby. Przed zakupem rękawic upewnij się, że kupujesz te właściwe.

czytaj całość »
Czy potrafisz rozszyfrować symbole na metkach odzieżowych ?
Czy potrafisz rozszyfrować symbole na metkach odzieżowych

Co łączy egipskie hieroglify, chińskie pismo obrazkowe oraz symbole na metkach odzieżowych? Są nieczytelne dla osób postronnych. Oznaczenia na metkach mają bardzo duże znaczenie. Natychmiast wskazują na sposób dbania o odzież i właściwy jej dobór zgodnie z przeznaczeniem. 

czytaj całość »
Najlepsze nauszniki do redukcji hałasu
Najlepsze nauszniki do redukcji hałasu

Hałaśliwe otoczenie to wyzwanie, z którym trzeba sobie poradzić. Niezależnie od tego, czy próbujesz skupić się na pracy, odpoczywasz w hałaśliwym domu, czy też chronisz słuch w głośnym otoczeniu, znalezienie odpowiednich nauszników może wiele zmienić.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl